EKO DOPO v Srnčáku!

Před 11 dny, 02.06.2026

Dnes jsme strávili krásné slunečné dopoledne u nás v Srnčáku. Opět jsme se ponořili do světa bádání a zkoumali kvalitu vody v potoce, u vodopádů a i v kaluži. No a výsledek? Máme vodu v pořádku, není znečištěná a ani kyselá. 

Také jsme sbírali rostlinky na herbář, pozorovali ptáky, poznávali kameny. Potkali koníka v lese, který tam přijel pracovat. No a hlavně jsme načerpávali pozitivní energii, smáli se a strávili čas venku, kde je nám nejlépe!

Fotogalerie