Na výlet do Prahy

Před 11 dny, 02.06.2026

Minulý týden ve středu jsme se s kamarády z 5. třídy vydali na výlet do Prahy! 

Počasí nám přálo a dobrá nálada nechyběla! Nejprve jsme si prošli památky Pražského hradu, pak jsme si dali sváču v Jelenním příkopu a pročítali si informace o památkách. Ve Valdštejnské zahradě jsme viděli páva a nejvíce nás zaujala fontána :-D. Poté jsme se zastavili u Vltavy a pohladili si nutrie, na Karlově mostě bylo hodně lidí, ale krásný výhled. A Staroměstské náměstí nás okouzlilo především Orlojem! No a největší zážitek bylo samozřejmě metro, kde jsme jeli na opačnou stranu a tak jsme si trochu bloudili metrem, smáli se a užívali si společný čas! :-D 

Jo a vrátili jsme se všichni, tedy oba dva! 

Fotogalerie